„Янтра Габрово“ победи „Чардафон 1919“ с 6:1 в учебна игра

YAN CHARDПредставителният мъжки отбор на Габрово победи юношите старша възраст на „Чардафон 1919“ в учебна игра, състояла се на терена с изкуствена трева в спортен комплекс „Христо Ботев“. 80 минутната проверка завърши при резултат 6:1 за „Янтра Габрово“.

Избраниците на треньора Петър Кръстев забиха по три гола в двете полувремена. Пламен Кожухаров изведе „Янтра Габрово“ напред в 14-а минута, след извеждащо подаване на Християн Василев. Минута по-късно Кожухаров върна жеста и асистира на Василев за 2:0. В 26-та минута Иво Георгиев пусна добър пас през центъра към Мирослав Косев и последният покачи на 3:0. Това беше резултатът след първото полувреме.

Две минути след почивката Пламен Кожухаров изненада вратаря на „Чардафон 1919“ Иван Петров и го прехвърли с удар от центъра - 4:0. В 58-а минута Ивелин Лалев върна едно попадение за лидера в областната „А“ОФГ „Чардафон 1919“, но веднага след това Иво Георгиев покачи на 5:1, с добавка след удар на Мартин Ангелов отразен от Иван Петров.

YAN CHARD 2

Желанието за доказване у младите играчи на Христо Кирилов премина разумните граници и в рамките на минута директни червени картони за стряскащи нарушения получиха Лалев и Димитър Цонков. Пет минути преди края Николай Колев оформи крайното 6:1 за „Янтра Габрово“.

YAN CHARD 5

„Янтра Габрово“ започна мача в състав: Георги Спасов, Мартин Ангелов, Ивайло Иванов, Наньо Желев, Иво Георгиев, Константин Йорданов, Християн Василев, Християн Кожухаров, Димитър Кръстев, Мирослав Косев и Пламен Кожухаров. В последствие влязоха Николай Колев, Диян Стефанов, Михаил Денчев и Росен Филипов, а в 45-а минута в игра се появиха и петима юноши младша възраст – вратарят Стилян Йосифов, Денислав Николов, Мирослав Лалев, Петър Петров и Дани Куцилев.