"Янтра Габрово" завърши полусезона с равен, резултати и класиране

YANTRA TRYAVNA 8„Янтра Габрово“ завърши есенния полусезон в Северозападната Трета лига с равенство. Макар и без контузения си голмайстор Пламен Кожухаров, габровският тим взе точка при гостуването на „Първа атомна“ в Козлодуй. Срещата завърши при резултат 1:1.

Домакините поведоха през първата част с попадение на Митко Красимиров, а „Янтра“ възстанови равенството след час игра с гол на другия брат Кожухаров – Християн. В заключителните минути на срещата избраниците на Петър Кръстев можеха да направят и пълен обрат, след като създадоха няколко от т.н. чисти голови положения. Мирослав Косев и Георги Павлов обаче не успяха да реализират от добри позиции. Пет минути преди края на редовното време и двата състава останаха с човек по-малко. Заради спречкване от игра бяха отстранени Николай Ганчев и стражът на „Янтра“ Кольо Андреев.

Габровският тим ще зимува на 11-а позиция в класирането с актив от 15 точки, колкото има и 10-я „Трявна“.