Започна втората седмица от турнира по минифутбол

Day 6 3С три интересни двубоя започна втората седмица от 28-я турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово.

В група IV приключи второто завъртане. Фалстарт в турнира направи миналогодишният финалист „ММ Севлиево“.

Селекцията на Михо Боев беше неприятно изненадана от демонстриращия отлична игра в тазгодишното издание на надпреварата тим на „М.Ф.К. Борово“. В един атрактивен двубой момчетата от едноименния габровски квартал се наложиха с 3:1. Нено Караджов откри резултата в 8-та минута, но три по-късно Альоша Илиев изравни с удар от дистанция. Преди почивката обаче „М.Ф.К. Борово“ отново излезе напред с гол на Николай Стоянов. Две минути след подновяването на играта за втората част Нено Караджов отново успя да матира вратаря на „ММ Севлиево“ Илия Кънчев и покачи на 3:1. Опитите на севлиевци да върнат интригата не дадоха резултат и „М.Ф.К. Борово“ записа втора победа, с която оглави еднолично класирането в групата.

Day 6 4

В група III се изиграха двубоите от третия кръг. Сигурен първенец в нея вече е отборът на „Титан гард“, който записа трета поредна победа. „Гардовете“ се разправиха с отбора на „Виктория“, надигравайки го с категоричното 7:0. Павел Велчев реализира три от головете в мача и вече има 9 на сметката си от началото на турнира. Два пъти се разписа Николай Банов, а по едно попадение добавиха Бисер Тотев и Йордан Иванов.

Day 6 2

Първа победа в групата постигнаха „Класиците“. Отборът им на два пъти изоставаше в резултата в двубоя срещу „Орлите“, но в крайна сметка успя да се наложи с 3:2. Андриан Христов откри през първата част за „Орлите“, но две минути след почивката Денислав Гинев възстанови равенството. Минута по-късно Христо Минчев отново даде аванс на „летящите“ и пак Гинев в 35-та с удар от дистанция изравни. Победното попадение за „Класиците“ реализира Петър Недев минута преди края.

Day 6

В класирането „Титан гард“ е с 9 точки, „Класиците“, „Орлите“ и „Виктория“ са с по 3, а без спечелена точка е отборът на „Торпедо“.