Спарта
Спарта
24.09.2018г. 21:18ч.
„Янтра Габрово“ е на три точки от първото място след победа в „Павликени“

Отборът на „Янтра Габрово“ постигна четвърта победа от началото на сезона в Северозападната Трета лига и се доближи само на три точки от първото място във временното класиране. В последен двубой от VII-я кръг на първенството габровският тим се наложи като гост над състава на „Павликени“ с 1:2. Това беше първи мач за отбора на Димитър Тодоров след голямата трагедия разтърсила клуба преди десетина дни.

Прочети още...
23.09.2018г. 20:50ч.
„Чардафон“ тръгна с равен в нервен мач

„Чардафон“ започна с равенство новия сезон в „А“ Републиканската хандбална група. В среща от I кръг Христо Данаилов и съотборниците му приеха в зала „Орловец“ „Пирин 94“ от Гоце Делчев и двубоят завърши без победител – 21:21. Резултатът беше равен и на полувремето – 11:11. Двата състава изиграха поредния нервен мач по между си. Зрителите в зала „Орловец“ видяха цели 14 двуминутни отстранявания, 13 от които през втората част, два червени картона и драматичен финал.

23.09.2018г. 19:53ч.
„Янтра 1919“ удари

Отборът на „Янтра 1919“ постигна втора поредна победа в Елитната юношеска група U19 и вече диша по-леко, след като се откъсна на седем точки от зоната на изпадащите. В двубой от VII кръг на първенството, избраниците на треньора Николай Василев посрещнаха на стадион „Априлов“ състава на „Марек 1915“ и се наложиха с убедителното 4:1.